Jak nowocześnie pomalować pokój

Jak nowocześnie pomalować pokój

Jedną z cech współczesnego świata jest dynamiczna zmiana mody, która obejmuje bardzo wiele dziedzin życia. Jedną z nich jest architektura i wystrój wnętrz – to, co jest modne w mieszkaniach i domach w tym roku, za kilka lat może być nieestetycznym przedawnieniem. Jeśli oczywiście chcemy podążać za modą, pojawić się może pytanie jak nowocześnie pomalować pokój. Chodzi tutaj o to, by ściany były nie tylko efektowne, ale również pasowały do zmieniających się stylów wyposażenia wnętrza i dodatków, nie chcemy bowiem kilka razy w roku odmalowywać przestrzeni i inwestować w to czasu i pieniędzy.

Przede wszystkim wybierzmy kolory, które nam się podobają i w otoczeniu których dobrze się czujemy.

Moda modą, ale to nasze samopoczucie jest tutaj najważniejsze. Obecnie polecane są żywe, energetyczne kolory w połączeniu z neutralną klasyką, więc dobrym pomysłem może być pomalowanie tylko jednej ściany pokoju na żywy kolor i pozostawienie reszty ścian w jasnych, kremowych odcieniach.

Ponadto, ostatnio z powrotem modna staje się biel, która przez kilka lat ustępowała kolorom pełnym soczystej energii lub delikatnym pastelom. Zaletą bieli jest znaczna swoboda kompozycyjna, biel nie tylko rozjaśnia przestrzeń, ale także podkreśla piękno wyposażenia i innych sprzętów.

 

Dobrym pomysłem może być również namalowanie efektownych akcentów – pomalowanie fragmentu ściany w kolorowe kwiaty, skorzystanie ze wzorów i namalowanie nad łóżkiem kwiatowych akcentów. Pamiętajmy o tym, by zawsze starać się urządzać przestrzeń w jednolitym, harmonijnym stylu.

  • Facebook
  • Google Plus
  • NK
  • Twitter
  • Blip
  • Wykop

Jeden Komentarz

  1. ja uważam, że mimo wszystko najlepsza jest biel. wizualnie powiększa pokój i jest uniwersalna.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


jeden × 3 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Przeczytaj poprzedni wpis:
zawod dla kobiety
Zawód dla kobiety

Jeśli myślimy nad swoim przyszłym zawodem, a jesteśmy kobietami i wydaje nam się, że w związku z tym jesteśmy na...

Zamknij